KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14512037
nr 1451 2037
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholm. Olja på pannå, 40x60, yttermått inklusive ram: 43x63 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:57:50
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson